KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 11288137
nr 1128 8137
Alf Wallander
(1862-1914), Sverige
Teckning, Alf Wallander (1862-1914), (Tillskriven), Skördetid, löst blad, bladets mått: 16x35, ej signerad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 september 2017
kl 18:33:31
11/9 17:18:02
150 kr
11/9 18:23:13
Alf Wallander
Läs mer om Alf Wallander